Коврик с подогревом

Теплозберігаюча плівка «третє скло» (купити)

Теплозберігаюча плівка «третє скло» купитиЗатишну обстановку в будинку в холодну пору року обумовлюють відразу кілька факторів. І комфортний температурний режим - найважливіший з них. Щоб у будинку було тепло, недостатньо гарної системи обігріву. Необхідно також подбати про мінімізацію теплообміну між простором житлового приміщення і вулицею. Найелементарніше, що можна зробити заради зменшення тепловтрат - наклеїти на шибки теплосберігаючу плівку («третє скло»). Купити таку плівку достатньо не проблематично. Вона і коштує дешево, і в продажу завжди є.

Теплозберігаюча плівка «третє скло», купити яку можна недорого і в будь-яких кількостях, застосовувати можна і в житлових приміщеннях, і в офісних. Адже комфорту хочеться скрізь - і вдома, і на роботі. Тому утеплення скла буде доцільним в приміщеннях срізноманітного  типу. «Третє скло» (теплосберігаючу плівку) купити буде розумно і для звичайних дерев'яних вікон, і для сучасних пластикових. Адже навіть герметичне на перший погляд вікно може бути причиною значних тепловтрат. Тепло може йти не крізь щілинки в рамі, а саме через скло. У цьому випадку єдиним вирішенням проблеми буде теплосберігаюча плівка («третє скло»). Купити і наклеїти таку плівку на вікна неймовірно просто. Скотч, ножиці, канцелярський ніж, звичайний фен, небагато часу і вправності допоможуть здійснити монтаж «третього скла».

Терміново потрібна теплосберігаюча плівка «третє скло»? Купити плівку швидко і недорого можна в «Korex».

Ми рекомендуємо купити теплосберігаючу плівку («третє скло») всім, хто бажає максимально якісно підготувати свою нерухомість до зими.

Корзина
Товаров: 0
Перейти в корзину