Коврик с подогревом

Теплозберігаюча плівка для вікон (купити)

Теплозберігаюча плівка для вікон (купити)Навіть нові металопластикові вікна можуть бути причиною значних тепловтрат в холодний час. І причина тут зовсім не в недостатній герметичності профілю. Віддавати тепло вулиці здатне саме скло. Власники житлових будинків і квартир намагаються вирішити цю проблему тим, що встановлюють вікна з декількома склопакетами. Це ідея хороша. Ну а щоб закріпити результат і звести втрату тепла через вікна до мінімуму, радимо ще купити теплосберігаючу плівку для вікон. Монтаж такої плівки не викличе у Вас труднощів. Ну а отриманий результат приємно здивує.

Теплозберігаюча плівка для вікон, купити яку недорого можна в «Korex», відома в народі ще як «третє скло». Як показує практика, чим більше шарів скла встановлено у віконній рамі, тим краще вікно зберігає тепло. Плівка «третє скло» може стати прекрасною альтернативою, оскільки здатна забезпечити той же ефект, що і монтаж додаткового склопакета. Теплозберігаюча плівка для вікон, купити яку до того ж можна досить дешевий, легко піддається приклеюванню. Нанесення плівки на скло потребує зовсім трошки часу і сил. Щоб плівка виглядала природно і не псувала загальний вигляд вікна, намагайтеся вирівняти її і позбавити від бульбашок повітря на стільки, на скільки це можливо. Якщо якісь проблематичні ділянки залишилися, не турбуйтеся. Теплозберігаюча плівка для вікон (купити) володіє усадковими властивостями, за рахунок чого з часом сама досягне потрібного натягу. Простіше кажучи, почекайте трошки, і міхури підуть самі.

Якщо Вам потрібна дійсно високоякісна теплосберігаюча плівка для вікон, купити її можна за допомогою нашого онлайн сервісу.

Вирішивши сьогодні купити теплосберігаючу плівку для вікон, вже з настанням перших холодів ви зможете оцінити всі її переваги.

Корзина
Товаров: 0
Перейти в корзину