Коврик с подогревом

Килимок з підігрівом (ціна)

Килимок з підігрівом цінаЗробити будинок затишним допоможе не тільки вдалий дизайн, а й системи обігріву. Безсумнівно, дуже приємно в холодні дні закутатися в плед або ковдру і сидіти з чашкою якого-небудь гарячого напою. Як тільки з'являється необхідність залишити свою «зону комфорту» і встати ногами на холодну підлогу, то весь затишок блискавично розчиняється. Для того, щоб завжди без побоювання розміщатися на підлозі, варто придбати килимок з підігрівом. Ціна цього виробу значно поступається вартості утепленої підлоги, хоча система обігріву в них одна і та ж - інфрачервона плівка.

Комусь потрібно просто комфортно поставити ноги на теплу поверхню, а хтось є справжнім любителем посидіти саме на підлозі: це можуть бути як дорослі, так і діти. Килимок з підігрівом (ціна залежатиме від розміру виробу) дозволить дітям безпечно цілий день грати або повзати по підлозі. Доросла людина усвідомлює, що сидіння на голій підлозі, коли на вулиці сильний мороз, може призвести до проблем зі здоров'ям, але маленьким бешкетникам, на жаль, цього не поясниш. Безсумнівно, загартовування - це позитивно, але наскільки це доцільно в ті дні, коли стовпчик термометра опускається нижче 20-й або навіть 30-и градусів? Килимок з підігрівом за ціною досить доступний, тому його придбання допоможе утеплити житло не вдаривши по гаманцю.

Замовити килимок з підігрівом (ціна доступна) ви можете в компанії «Корекс» - швидко, доступно, ефективно!

Килимок швидко нагрівається, а також споживає досить невелику кількість електроенергії. Ці характеристики роблять даний виріб економічним, але в той же час ефективним засобом обігріву приміщення.

Хочете придбати килимок з підігрівом? Ціна обов'язково вам сподобається. Якщо ви знайшли нижчу ціну - повідомте нас і ви отримаєте килимок за найвигіднішою вартості!

Корзина
Товаров: 0
Перейти в корзину