Коврик с подогревом

Інфрачервона опалювальна плівка

Інфрачервона опалювальна плівкаІнфрачервона опалювальна плівка, пропонована компанією «Корекс» - це останнє слово в сфері розвитку технологій і методів раціонального та ефективного обігріву різних приміщень. Принцип роботи сучасних інфрачервоних обігрівачів ґрунтується на особливому випромінюванні далекого спектра інфрачервоних хвиль. В результаті зіткнення з поверхнею, далеке інфрачервоне випромінювання добре нагріває її. Інфрачервоні хвилі нагрівають різні предмети і об'єкти, а не повітря, як багато хто може подумати.

Інфрачервона опалювальна плівка, купити яку можна в компанії «Корекс», може застосовуватися в якості головної або додаткової системи забезпечення теплом приміщення.

Інфрачервона опалювальна плівка має великий попит на ринку опалювальних пристроїв. Її можна використовувати в житлових приміщеннях, в лікарнях, дошкільних закладах, на промислових об'єктах, в офісних і торгових комплексах, навчальних закладах. Також інфрачервона опалювальна плівка нерідко застосовується при будівельних роботах наземно-підземних конструкцій для підігріву автостоянок, під'їзних шляхів, відкритих сходів, спортивних майданчиків, злітно-посадкових смуг.

Експлуатаційні особливості інфрачервоної опалювальної плівки дозволяють обігрівати всілякі вертикальні і горизонтальні поверхні. Причому ці поверхні необов'язково повинні бути плоскими. Застосування інфрачервоної опалювальної плівки, придбаної у фірмі «Корекс», досить актуально для підігріву дахів, колон, стель і різноманітних предметів інтер'єру.

Інфрачервона опалювальна плівка - інноваційний ефективний інструмент для підігріву приміщення.

Корзина
Товаров: 0
Перейти в корзину