Коврик с подогревом

Інфрачервона нагрівальна плівка

Для того, щоб у домі завжди було тепло і затишно, слід подбати про відповідні системb обігріву, серед яких величезну популярність на сьогоднішній день набуває інфрачервона нагрівальна плівка.

Інфрачервона нагрівальна плівка створить оптимальний комфорт для того, щоб ви і ваша сім'я змогли ходити по будинку босоніж. Особливо важливою є тепла підлога для маленьких дітей, адже вони проводять в іграх на підлозі досить багато часу.

Якщо вам потрібна інфрачервона нагрівальна плівка - звертайтеся в компанію «Корекс».

Інфрачервона нагрівальна плівка - це зовсім не диво, а прорив серед сучасних технологій. Вона є ультратонкою (її товщина всього 0,4 мм) системою підігріву підлоги, до складу якої входять два шари спеціально призначеного поліетилену, а між ними знаходиться карбонова термопаста. Для того, щоб здійснювався сам підігрів, по краях плівки розміщені смужки з міді, по яких і передається напруга. Ця система супер-зручна і її можна встановлювати під найрізноманітніші покриття: ламінат, ковролін, лінолеум, паркет і паркетну дошку. Також інфрачервону нагрівальну плівку можна застосовувати для загального обігріву житла за допомогою розміщення її на підлогах, а також стелях. Актуальною плівка буде і у ванній кімнаті - там можна розмістити її за дзеркалом, щоб уникнути процесу запотівання. Тому можна сказати, що дана система обігріву має досить широке застосування.

У нашій компанії завжди є інфрачервона нагрівальна плівка високої якості недорого для тепла у вашому домі.

Корзина
Товаров: 0
Перейти в корзину