Коврик с подогревом

Переваги

ПЕРЕВАГИ ПЛІВКОВОЇ ІНФРАЧЕРВОНОЇ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

 • це найбільш досконалий та природній спосіб обігріву, саме таким чином Сонце обігріває нашу Землю. Спочатку нагріваються усі непрозорі предмети, потім за рахунок вторинної конвекції від нагрітих предметів відбувається рівномірне прогрівання приміщення. У створенні сприятливого мікроклімату важливу роль відіграє температурний режим. Температура, при якій людина почуває себе комфортно, нижча при використанні інфрачервоного випромінювання на 4-5 градуси за Цельсієм. Тепловтрати людського організму на 45-50% відбуваються в інфрачервоному діапазоні з довжиною хвилі 9-10 мкм, також в інфрачервоному діапазоні відбувається і найбільш інтенсивне поглинання тепла. Це означає, що при використанні інфрачервоного обігріву приміщення, людина почуватиметься комфортно при меншій температурі середовища, а значить вдихатиме більш свіже повітря.
 • ще одна корисна відміна використання системи інфрачервоного опалення полягає в підвищенні концентрації в приміщенні негативно заряджених іонів. Система здатна підвищити вміст негативно заряджених іонів у 4 рази. Аналогами є численні іонізатори від «люстр Чижевського» до сучасних складних систем.
 • має найменші показники по шкідливому електромагнітному випромінюванню (у тисячі разів менші, за створені при роботі телевізора). Перебування на теплій ІЧ підлозі чинить сприятливий вплив на здоров’я дітей, пристарілих, та осіб з ослабленим здоров’ям. Застосування плівкової системи інфрачервоного опалення є абсолютно безпечним і здійснює м’який оздоровчий вплив на організм здорових людей.
 • завдяки тому, що практично уся поверхня плівки є нагрівальною, площа обігріву підлоги наближається до максимальної. І тому, на відміну від кабельних, і водяних систем обігріву підлоги, не відчувається так звана (теплова зебра) на поверхні підлоги.
 • зручна та проста у монтажі. На відміну від кабельних і водяних теплих підлог, швидкий та не складний монтаж, який при мінімальних знаннях і навичках може виконати будь-яка людина.
 • завдяки товщині плівки в 0,3мм тепла підлога не забере зайвих сантиметрів простору в приміщенні.
  Монтаж можна виконати, не знімаючи старого покриття підлоги. Це зручно при монтажі у приватних будинках де, як правило, дерев’яна підлога....

Переваги плівкової інфрачервоної теплої підлоги

 • на відміну від традиційних кабельних систем, у процесі експлуатації, при механічному пошкодженні виходить з ладу лише смуга або секція підлоги, а решта системи продовжує працювати. Плівка не схильна до корозії та руйнування протягом дуже тривалого терміну (термін розкладання поліетилену перевищує термін життя більшості споруд).
 • плівкове опалення повністю виправдовує фінансові кошти, витрачені на його придбання, та економить електроенергію в процесі експлуатації. Економія відчувається вже при купівлі системи. Плівковий обігрівач більш доступний ніж кабельне електроопалення. За бажання термоплівку можна встановити локально, не обігріваючи усе приміщення (килимки з підігрівом). Значна економія відчувається в процесі встановлення, не потрібно витрачатися на клей та стяжку підлоги. В процесі експлуатації дозволить зберегти 15-20% коштів на оплату рахунків за електроенергію, а застосування програмованих терморегуляторів скоротить фінансові витрати ще на 20-25% порівняно з іншими опалювальними системами.
 • гарантія на плівкову підлогу від виробника 15 років, хоча реальний термін життя продукту значно вищий.

Замовлення Ви можете оформити по телефону:
057-761-56-26
063-230-53-33
098-878-31-21

Разом з інфрачервоною нагрівальною плівкою Ви також можете замовити у нас іншу продукцію нашої компанії: піноблок, шлакоблок, ракушняк кримський, плитку тротуарну, піщаник, пінопласт, килимки з підігрівом, теплосберігаючу плівку для вікон та інші будівельні матеріали.

<< Назад

Корзина
Товаров: 0
Перейти в корзину