Коврик с подогревом

Переваги

утеплення віконЗ настанням холодів багато хто починає замислюватися про те, як ефективно утеплити свій будинок і підготувати його до зими. Не секрет, що левова частина тепла, яке знаходиться в оселі виходить саме через вікна.

Причини тут дві:

  1. Технічна.
    Тут зібрані механічні проблеми: спочатку неякісний монтаж вікна, пересихання ущільнюючих гумок, слабке притискання стулки до поверхні рами, зношена фурнітура, перекоси, розсихання рами (дерев’яної), тощо.
  2. Фізична (саме елементарна фізика!)

Про першу причину докладно говорити тут не будемо - ремонту та обслуговуванню вікон присвячено досить багато статей.
Зупинимося на другій причині.

Багато хто задається питанням щодо того, що часто дме від вікна, яке зачинене абсолютно щільно та не має ні найменшої шпарини. Це здається дивним. Між тим тут немає нічого надзвичайного...

Стисло пояснення причини звучить так:
охолоджуючись від поверхні вікна за рахунок молекулярної та турбулентної теплопровідності, охолоджене повітря "стікає" вниз по поверхні скла та "вкочується" у приміщення по підвіконню.

Розуміння принципів теплопровідності та конвекції необхідне перед придбанням будь-якого вікна. Чим більший розмір вікна, тим важливішим це стає.

Чи помічали Ви, що, коли на вулиці холодно, особливо взимку, від вікна відчувається прохолода? Здавалося б, вікно щільно зачинене, звідки ж холод?

Насправді, це зовсім не протяги, адже вікно зачинене і немає ніяких шпарин, через які утворювалися протяги. Це явище конвекції - теплообмін у газоподібних середовищах (повітря), який відбувається за рахунок руху потоків газу різної температури. Усі знають, що гаряче повітря легке і тому піднімається вгору, під стелю, тоді як холодне важке і «стелиться» по підлозі.

Саме це і відбувається, коли Ви відчуваєте псевдо-протяги: холодне повітря з вулиці охолоджує скло, від нього охолоджується повітря всередині приміщення, яке контактує зі склом. Це повітря трохи прохолодніше, ніж взагалі у кімнаті, тому рухається вниз, створюючи холодні конвекційні потоки.

Не дуже приємна новина, правда? Що ж виходить - вікно, ніби й не утворює протягів, оскільки герметичне, однак все одно пропускає холод у кімнату?

Вирішення цієї проблеми є - використання теплозберігаючої плівки «Третє скло».

Усім давно відомо, що чим більше шарів, тим тепліше. Значить, якщо скло холодне - відсікаємо холод прозорою плівкою!

Зараз застосовують уже й по 3 скла в одному пакеті, однак скло у кімнаті, як і раніше холодне. Доторкніться самі.

Плівка, що пропонується, має ідеальну прозорість, надзвичайно низький коефіцієнт теплопередачі (коефіцієнт теплопередачі у скла 1 Вт/м.кв.С, у плівки - 0,04 Вт/м.кв.С. Менше у 25 разів!), низьку статичність (не збирає пил), високу ефективність використання як взимку, так і влітку, низьку ціну. Виключає утворення льоду на склі з боку кімнати, оскільки у більшості випадків вирішує проблему "вікон, що плачуть".

Досвід, що підтверджує високу якість роботи плівки:

Економія газу (1.20 грн\м.куб) за ніч по приватному будинку площею 400 кв. метрів, стеля 3,2 м склала 10 грн, тобто без плівки при зовнішній температурі вночі -5 витрати були 40 грн. Після обклеювання усіх вікон плівкою, витрати за ніч стали -30 грн, при підтримці температури +19 градусів за 8 годин. Можливі, звичайно, невеликі похибки.

Обклеювання вікон термоплівкою "Третє Стекло"

<< Назад

Корзина
Товаров: 0
Перейти в корзину