Коврик с подогревом

Переваги

Плівкова система інфрачервоного опалення

 • Килимок з підігрівомЦе найбільш досконалий та природній спосіб обігріву, саме таким чином Сонце обігріває нашу Землю. Спочатку нагріваються усі непрозорі предмети, потім за рахунок вторинної конвекції від нагрітих предметів відбувається рівномірне прогрівання приміщення. У створенні сприятливого мікроклімату важливу роль відіграє температурний режим.
  Температура, при якій людина почуває себе комфортно, нижча при використанні інфрачервоного випромінювання на 4-5 градуси за Цельсієм. Тепловтрати людського організму на 45-50% відбуваються в інфрачервоному діапазоні з довжиною хвилі 9-10 мкм, також в інфрачервоному діапазоні відбувається і найбільш інтенсивне поглинання тепла. Це означає, що при використанні інфрачервоного обігріву приміщення, людина почуватиметься комфортно при меншій температурі середовища, а значить вдихатиме більш свіже повітря.
 • Ще одна корисна відміна використання системи інфрачервоного опалення полягає в підвищенні концентрації в приміщенні негативно заряджених іонів. Система здатна підвищити вміст негативно заряджених іонів у 4 рази. Аналогами є численні іонізатори від «люстр Чижевського» до сучасних складних систем.
 • Має найменші показники по шкідливому електромагнітному випромінюванню (у тисячі разів менші, за створені при роботі телевізора). Перебування на теплій ІЧ підлозі чинить сприятливий вплив на здоров’я дітей, пристарілих, та осіб з ослабленим здоров’ям. Застосування плівкової системи інфрачервоного опалення EХA є абсолютно безпечним і здійснює м’який оздоровчий вплив на організм здорових людей.
 • Завдяки тому, що практично уся поверхня плівки є нагрівальною, площа обігріву підлоги наближається до максимальної. І тому, на відміну від кабельних, і водяних систем обігріву підлоги, не відчувається так звана (теплова зебра) на поверхні підлоги.
 • Завдяки товщині плівки в 0,3мм, килимок з підігрівом не забере зайвих сантиметрів простору в приміщенні.
 • На відміну від традиційних кабельних систем, у процесі експлуатації, при механічному пошкодженні виходить з ладу лише смуга або секція підлоги, а решта системи продовжує працювати. Плівка не схильна до корозії та руйнування протягом дуже тривалого терміну (термін розкладання поліетилену перевищує термін життя більшості споруд).
 • Гарантія на інфрачервону плівку EХA від виробника 15 років, хоча реальний термін життя продукту значно вищий.

Килимок з підігрівом купитиНагрівальний килимок складається з нагрівального елемента між двома шарами килимового матеріалу.

В якості нагрівального елемента в килимку з підігрівом використовується вищеописана інфрачервона гнучка нагрівальна плівка, яка рівномірно розподіляє тепло по усій площі, не допускаючи перегрів килима, що робить його абсолютно безпечним, у тому числі для дітей та тварин. Поверхня килима нагрівається до 40 градусів.

При використанні інфрачервоного підігріву нагріваються тільки предмети та тіло людини, а не повітря.

Тепло, що виділяється плівкою, за відчуттями та впливом можна порівняти з теплом сонячного світла.

Килими з підігрівом дуже економічні в експлуатації. Вони відрізняються дуже низьким енергоспоживанням у порівнянні з іншими опалювальними приладами.

Використання джерела тепла спеціально для ніг коштує менше, ніж опалення великої площі.

До того ж, джерело тепла знаходиться там, де воно потрібне найбільше - у вас під ногами.

Це чудове рішення обігріву підлоги, якщо немає можливості постелити теплі підлоги. Килими з підігрівом забезпечують швидке та надійне тепло. Використовуйте килим з підігрівом там, де вам або вашим близьким потрібне додаткове тепло.Килимок з підігрівом для ніг

Теплі ноги - кращий захист від простудних захворювань. Тепло, передане ногам, швидко поширюється по усьому тілу. Килимки з підігрівом забезпечать тепло та комфорт в умовах холодного клімату та у зимові місяці. Ідеально підходять для людей, які проводять багато часу на ногах або у холодних умовах, в офісі чи будинку, в приміщеннях з холодною підлогою.

Однією з основних переваг використання інфрачервоного килимка з підігрівом є відсутність електромагнітного випромінювання, що дозволяє говорити про високий рівень безпеки для організму людини та домашніх тварин.

Килимок з підігрівом для тварин

Переваги килимка з підігрівом:

 • Килимок підключається до звичайної розетки 220 V.
 • Низьке енергоспоживання (40-80 Вт).
 • Час нагріву - близько 10-15 хвилин залежно від температури приміщення.
 • Простий в експлуатації та догляді.

Вартість килимків з підігрівом

Розміри килимка, см Вартість, грн/шт
50х30 від 160
50х55 від 210
50х80 від 260
50х105 від 320
будь-який розмір на замовлення від 600 гривень за 1 м.кв.

Запрошуємо до співпраці торгові організації,
інтернет-магазини, торгових агентів!

<< Назад

Корзина
Товаров: 0
Перейти в корзину